Etiket: Google AdWords hesabınız bu veya alakalı bir hesapta Google’ın Reklamcılık Politikalarının ihlal edilmesi nedeniyle askıya alındı.

08 Haz
Tasarımcı 7 Yorum

Google Adwords Hesabım neden askıya alındı?

Kategori: Reklam

Google AdWords hesabınız, bu veya ilgili bir hesaptaki fatura bilgileriniz doğrulanamadığı için askıya alınmıştır” Adwords hesaplarınızda bu uyarıyı sıkça görüyorsanız ve nedenini bulamıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeni açtığınız Google Adwords hesabınızın birden askıya alınması tesadüf değil. Uyarı mesajında yazdığı gibi sorun fatura adresinden de kaynaklanmıyor. Nedeni ve çözümleri hakkında bütün detayları açıklıyorum.

“Google AdWords hesabınız, bu veya ilgili bir hesaptaki fatura bilgileriniz doğrulanamadığı için askıya alınmıştır” bu uyarıyı gördükten sonra size gelen mailde de Adwords politikalarını okumanız öneriliyor. Siz de fatura adresim doğru, kredi kartımda sorun yok bu nasıl olur diye başlıyorsunuz tekrar hesap açmaya. İşte yanlışa giden bir yola tekrar giriyorsunuz.

Hesabınız neden askıya alındı?

Google Adwords politikalarını okuduğunuzda size bir firmanın bir alanda sadece bir web sitesinin reklam verebileceği yazıyor. Fakat bunu okumuyorsunuz. Bu nedenle aynı sektörde birden çok site açıp daha fazla kazanmak için bu işin peşine düşüyorsunuz. İşte yaptığınız hata bu. En önemli hata bu. Bu uyarıyı görmenizi birincil nedeni bahsettiğim gibi aynı alanda birden fazla site açmanız.

Google Adwords politikaları şunu söylüyor size: Bir firmanın bir alanda tek sitesi olabilir. Birden fazla olamaz. Siz de aynı alanda aynı fatura bilgileri ile yeni siteler açarsanız hemen sizi yakalar. Bu çok basit.

wordpress Temalar

Wordpress Tema Tasarımı
ücretiz wordpress mizah-eğlence-komedi teması
Wordpress SEO Teması

Abonelik

  • RSS

    Yazıları ve yorumları takip edin.

  • Friendfeed

    Friendfeed aracılığı ile yazılarımıza yorum yapabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 
Hakkında

Web tasarım günlüğümüzde özellikle Wordpress konusunda bilgiler bulunmaktadır. Seo hakkında bilgiler ve Wordpress eklentilerinin kullanımı anlatılmaktadır.
Tasarım yaparken bilmemeiz gereken püf noktalar belirli zaman aralıklarıyla yazılmaktadır.
Amaç Dizayn

AmaçSEO Teması

© 2011 Web Tasarım – Tasarım Günlüğü - Web tasarım hayal gücünüzle sınırlı değildir. Tasarım öğrendikçe gelişir.

Sitede yer alan tüm içerik Web Tasarım – Tasarım Günlüğü'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası