26 Kas
Tasarımcı 0 Yorum2.833 kez okundu

Web Tasarım ve Reklamcılık

Kategori: Reklam, Web Tasarım

Ülkemizde yeni çıkarılan yasalara göre her kurumsal şirketin ya da firmanın bir internet sitesi olmak zorundadır. Bu site de kesin olarak firma ya da şirket hakkında detaylı bilgi olmalıdır. Aslına bakılırsa firmaların daha çok müşteri potansiyeline sahip olabilmeleri için kesinlikle bir web adreslerine ihtiyaç vardır. Çünkü günümüzde insanlar artık iletişimi ve bilgiyi internet yolu ile çözümlemektedir.

Örneğin bilgisayar donanımları satan bir mağazanız var. İnsanların mağazanız ve mağazanız da satılan ürünler hakkında detaylı bilgiyi web sitenizde bildirebilirsiniz. Ayrıca internet kanalıyla birlikte ürünlerinizi satabilirsiniz. Web tasarımı yaptırmak için uçuk fiyatlar ödemenize gerek yoktur. Bütçenize ve isteklerinize göre gayet uygun fiyatlar da web tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

Her firmanın mutlaka bir reklam çalışması bulunmaktadır. Siz de reklam çalışmasından önce bir internet sitesi yaptırabilir ve müşterilerinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ülkemizde en çok ürün satan firmaların kurumsal yapılarını incelediğiniz takdir de kesinlikle bir web sitelerinin olduğuna şahit olabilirsiniz. Çünkü insanlar artık mağaza mağaza dolaşmak yerine internet üzerinden alacağı ürünü sipariş etmekte ve kargo ile teslim alabilmektedir.

Reklamcılık sadece bir internet sitesi ya da sokaklar da broşür dağıtmak değildir. Günümüz de internet ortamın da sörf yapan en az 20 milyon insan bulunmaktadır. Televizyon kanallarına vereceğiniz yüz binliralar yerine internette bin liraya harika bir reklam çalışması düzenleyebilirsiniz. Bu reklam çalışması ile birlikte hem markanız hem de ürünleriniz bir çok insana ulaşacaktır. Daha çok para kazanmak istiyorsanız resmi bir internet sitesi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

wordpress Temalar

Wordpress Tema Tasarımı
ücretiz wordpress mizah-eğlence-komedi teması
Wordpress SEO Teması

Abonelik

  • RSS

    Yazıları ve yorumları takip edin.

  • Friendfeed

    Friendfeed aracılığı ile yazılarımıza yorum yapabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 
Hakkında

Web tasarım günlüğümüzde özellikle Wordpress konusunda bilgiler bulunmaktadır. Seo hakkında bilgiler ve Wordpress eklentilerinin kullanımı anlatılmaktadır.
Tasarım yaparken bilmemeiz gereken püf noktalar belirli zaman aralıklarıyla yazılmaktadır.
Amaç Dizayn

AmaçSEO Teması

© 2011 Web Tasarım – Tasarım Günlüğü - Web tasarım hayal gücünüzle sınırlı değildir. Tasarım öğrendikçe gelişir.

Sitede yer alan tüm içerik Web Tasarım – Tasarım Günlüğü'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası