Etiket: istanbul web tasarım firmaları

Arşiv sayfasındasınız.
 

İstanbul’da Web Sitesi Tasarımı

24/03/2011 | Amaç Dizayn | Web Tasarım

İstanbul’da Web Sitesi Tasarımı

Web tasarım bir çok firma için önemli olmasının yanı sıra ziyaretçiler içinde sitede daha fazla dolaşmayı etken kılan önemli bir şeydir. Bunu bilen bir çok firma tasarıma önem verirken, bilmeyen firmalar ise maalesef gelişi güzel tasarım yaptırmakta ve belki de müşteri kaybedebilmektedirler. Bunun önüne geçmek içinse tasarım konusunda uzman firmalarla görüşmek firmanız için en iyisi olacaktır. Maddi anlamda tasarımdan kısmak, ileride sizin müşteri kaybetmenize yol açabilir. Bu yüzden sitenizin içeriğine önem verdiğiniz kadar tasarımı da önem vermelisiniz. Böylece müşteri potansiyelini arttırmanız olasıdır.

İnternet sitenizi tasarlarken görsellik çok önemlidir. Çünkü iyi bir dizayn, ziyaretçilerin sitenizde daha fazla durması demektir. Sitenizde daha fazla duran ziyaretçi ise devamlı gelebilecek ziyaretçi potansiyelidir. Firmalar içinse, sitelerinde daha fazla gezinen ziyaretçiler potansiyel bir müşteridir. Çünkü, site içindeki bilgileri merak ettiği için okumaya devam ediyor ve sizin olanaklarınız hakkında bilgi alıyordur.

Yazının tamamını okuyun »

Etiketler: , , , , ,

İstanbul Web Tasarım

23/03/2011 | Amaç Dizayn | Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım

Web tasarımı bir çok site için içerikten sonra dikkat edilmesi gereken en önemli şeydir. Günümüzde iyi bir tasarıma sahip olmayan siteler kullanıcıları cezbetmemekte ve siteden ayrılmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden web sitelerinde içerik ve kodlama ile ilgilendiğimiz kadar tasarım konusunda da ilgilenmeliyiz.Çünkü sitenizin tasarımı sitenize ne kadar değer verdiğinizi ve buna bağlı olarakta ziyaretçilerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterir. İyi tasarlanmış websitelerinde gezinen ziyaretçilerin, sitede kalma süresinin daha çok olduğu ve eğer site içerik olarak ziyaretçinin ilgisini çekmiş ise, siteyi devamlı ziyaret ettiği görülmüştür.Bu yüzden tasarıma önem vermenin yanı sıra sitenin dizaynını yaptıracağımız firmayı iyi seçmeliyiz. Tasarım konusunda yapılacak kötü bir tercih, sizin hem paranızın hem de zamanınızın boşa gitmesine sebebiyet verecektir.

Yazının tamamını okuyun »

Etiketler: , , ,