Müşteri Yorumları

01/10/2010
 

8 Yorum - Müşteri Yorumları

 1. Sistempark dedi:

  Amaç Dizayn ile yapmış olduğumuz çalışma sonucunda sitemize internetten de müşteriler gelmeye başladı. Web sitemiz için yaptığınız çalışma sektördeki firma dostlarımız tarafından da beğenildi. Teşekkür ederiz.

 2. Amaç dizayn tarafından yapılan web sitemiz ve kurumsal kimlik çalışmalarımız gelenekselci firmamız için bir ilkti.Faydasını gördük ve bundan sonraki projelerimizde de birlikte çalışmayı istiyoruz.Başarılı, genç ve dinamik insanlar.

 3. Amaç Dizayn ekibi ile hazırladığımız site, Quorum Sensing Mekanizması ile ilgili bilimsel/güncel gelişmeleri konuyla ilgili akademisyenlere ve öğrencilere hızlı bir şekilde ulaştırmanın yanı sıra sistematik bir organizasyon içerdiği için konuyu detaylarıyla birlikte öğrenme ve takip etme olanağı sağlamaktadır.

  Teknik olarak 7/24 destek verdikleri ve istediğiniz hizmeti hassasiyetle sundukları için kendilerine çok teşekkür ederim.

  Saygılarımla, Murat K. AVCI

 4. Amaç Dizayn ile yaptıgım ilk çalışma gayet memnunum gerek destek konusunda gerek tasarım ile ilgili değişiklik öneri taleplerimde herzaman hoşgörü ile karşılandım. Farklı bir çalışma stilleri var hem müşteri hemde kendileri için güvenli olduguna inanıyorum.
  Yeni projelerimde de Amaç Dizayn ile çalışmayı düşünüyorum.
  Amaç Dizayn Çalışanlarına Başarılar Dilerim…

 5. Oncelikle firmamizin websitesini cok kisa surede tamamladi Amac Dizayn ekibi. Hersey mukemmel gitti ama en cok uzerinde durmak istedigim nokta, hizli iletisim ve istenilenlere hizli cozum. Amac Dizayn’in profesyonel ekibi ile tekrar calismak isteriz.

 6. Abdullah Okudan dedi:

  Amac Dizayn ekibine firmamızın web sitesini yaptırdık. Her türlü isteğimize ve karşılaştığımız sorunlara çok hızlı çözüm ürettiler. Gösterdikleri özen için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 7. osman dedi:

  ülke içi en güvenilir web tasarım firmasıdır. Sorularınıza sorunlarına anlık çözümler bulabilirsiniz. Yemeden içmeden çalıştıkları oluyor. 20 sene önce olsaydı Amerika’daki yahoo veya google veya facebook garaj içinde büyüyen web tabanlı firmalar örneğini onlar için de ülkemizde görebilirdik. %100 memnun kalacağınızı düşünüyorum.

 8. Yaptıkları seo çalışması ile, 6 Ay gibi kısa bir süre içerisinde sektörde sen çok ziyaret edilen sitelerden biri haline geldik, anahtar kelimelerimizin çok olması da işi biraz zorlaştırdı ama düzenli ve titiz çalışmaları ile bunun da üstesinden geldiler, çalışmalarımıza da halen devam ediyoruz, edeceğiz.

  Kendilerine çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar diler, Web tasarım, seo, grafik tasarım konusunda iş yaptırmak isteyenlere de tavsiye ederim.

  http://www.dugunsalonlari.gen.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir