Firmanız için Seo ve Sem gerekli mi?

26/07/2012 | Amaç Dizayn | BizdenHaberler
 

Teknoloji ilerlemeye devam ederken firma sahipleri de internet pastasından pay almanın yolunu arıyorlar. Eminiz ki siz de pay almak için bir web sitesi yaptırdınız ama hiçbir geri dönüş sağlayamadınız. Bunun başlıca nedenleri: Seo ve Sem.

Seo çalışmaları bir siteyi arama motorlarında belirli hedef kelimelerde ön sıralarda çıkması için yapılır. Sem ise arama motoru pazarlaması anlamına gelmektedir. Google Adwords ağını da kullanarak verdiğiniz hizmet için müşteriler bulmanızı sağlamaktadır. Seo ve Sem çalışmalarını ortak yürütürseniz firmanıza kazanç sağlayabilir.

Kurumsal firmalar seo danışmanı ile çalışmalı mı?

Bu soruya cevabımız evet olacaktır. Çünkü siz bildiğiniz işi yaparken Seo danışmanınız da uzman olduğu alanda çalışarak size katkı sağlayacaktır. Siz Seo ve Sem çalışmalarını öğrenmeye harcayacağınız zamanı işinizi geliştirmeye harcarsanız daha başarılı olursunuz.

Amaç Dizayn, firmalara son 3 yıldır seo danışmanlık hizmeti veriyor. Çalıştığımız firmalara maddi geri dönüşler iyi olduğu için uzun süreli çalışıyoruz. Siz de internetten kazanç sağlamak istiyorsanız bu konuda iletişim bölümümüzden bizimle irtibat kurabilir, danışabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yoruma Kapali